ul. Wojska Polskiego 22, 27-600 Sandomierz

Szefowie kuchni: Marcin Maciąg i Kamil Pindych w Jury konkursu gastronomicznego

„Dumą Szkoły są jej skarby”

Szefowie kuchni: Marcin Maciąg i Kamil Pindych w Jury konkursu gastronomicznego „Kulinarne wędrówki ze szparagami w tle

 

Jesteśmy dumni z naszych absolwentów, tym bardziej, że przy Zespole Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich funkcjonuje  Klub Sympatyków Szkoły „Sandomierska Marmolada”, który dba o podtrzymywanie więzi i gromadzenie informacji o działaniach dawnych uczniów naszej szkoły. Zarówno Szkoła jak i Stowarzyszenie  cieszą się z każdego spotkania  z naszymi  absolwentami, którzy ukończyli słynną „Sandomierską Marmoladę” i chętnie  ją odwiedzają. Tym razem zawitali do szkoły dwaj mistrzowie kuchni, kreatorzy smaku, ale także artyści tworzący obrazy, które chce się zjeść . Marcin Maciąg ( rocznik matury 1999) szef kuchni Restauracji „Pod Ciżemką” oraz Kamil Pindych  ( rocznik  matury 2008) szef kuchni Restauracji „Dwór Dwikozy” przyjęli  zaproszenie do jury szkolnego konkursu gastronomicznego „Kulinarne wędrówki ze szparagami w tle”. Takie  spotkania z pewnością przyczynią się do samorozwoju i zmotywują młodych adeptów sztuki kulinarnej  do dalszej nauki.

Klub Sympatyków Szkoły „Sandomierska Marmolada” znalazł się w gronie sponsorów konkursu.

Skip to content