ul. Wojska Polskiego 22, 27-600 Sandomierz

Jubileusz 75-lecia

Informujemy, iż lista absolwentów jest już zamknięta

KOMUNIKAT
Drodzy Absolwenci !


Zostało tylko 10 dni do Zjazdu Absolwentów z okazji Jubileuszu 75-lecia naszej szkoły „Sandomierskiej Marmolady ” . To cudowne, że będziecie mogli porozmawiać ze swoimi nauczycielami, wychowawcami, koleżankami i kolegami, przejść się po szkolnych korytarzach, spotkać się w swojej klasie i powspominać oraz zrobić sobie fotkę przed Florą. Najwięcej absolwentów zgłosiło się z roczników matury: 1974, 1972, 1966, 1977, 1986 . Gratulacje! Drodzy Absolwenci! Komitet Organizacyjny przygotował dla Was wiele niespodzianek, zarówno podczas części oficjalnej jak również na balu Absolwenta! W naszej szkole „Sandomierskiej Marmoladzie” dobiegają końca przygotowania do Jubileuszu i do spotkania z Wami. Dlatego organizatorzy proszą bardzo o pilne uregulowanie płatności na część oficjalną jak również na bal ( termin minął 19.09.2022r.).Tych z Was, którzy mają inne preferencje żywieniowe np. posiłek wegański wegetariański prosimy o jak najszybsze zgłoszenie organizatorom za pośrednictwem poczty e-mail jubileuszu : jubileusz75@www.zsgih-sandomierz.pl Ponieważ Bal Absolwenta organizowany jest w Hotelu „Mały Rzym” więc nie będzie możliwe zgłoszenie się i zapłacenie (również osób towarzyszących) po 21.09.2022r
Informujemy chętnych, że będzie możliwość nabycia podczas rejestracji 30.09. publikacji Stowarzyszenia : „Dumą szkoły są jej skarby ” oraz „Z albumu Absolwenta Sandomierskiej Marmolady ”.


Pozdrawiamy i czekamy na Was!
Komitet Organizacyjny

Komunikat dotyczący BALU

Drodzy Absolwenci !

Bal absolwentów i uczestników Jubileuszu odbędzie się  30 września  2022r. o godzinie 20.00 w restauracji  Hotelu „ Mały Rzym” ( ul. Okrzei 9, spacerkiem od szkoły ok. 5 min).  Cena 196 zł/ osoba. Wszystkich zainteresowanych udziałem  prosimy  o zapisanie się ( link poniżej) oraz  o wpłacenie zaliczki w wysokości 100 zł do dnia 30.08.2022r na konto Jubileuszu  z dopiskiem „Bal- zaliczka” .

Link do formularza udziału w Balu: FORMULARZ ZAMKNIĘTY

 

Drodzy Absolwenci!

W związku z pytaniami dotyczącymi zakwaterowania w czasie Zjazdu Absolwentów w dniach 30.9.2022 -1.10.2022r. informujemy, że w chwili obecnej nie ma możliwości   rezerwacji noclegu w Bursie Szkolnej ( pełne obłożenie uczniów  i studentów). Komitet Organizacyjny prowadzi rozmowy z przedstawicielami bazy noclegowej najbliżej położonej  naszej szkoły na temat rezerwacji noclegów  i zniżki  dla absolwentów. I tak w chwili obecnej dostępne są jeszcze pokoje w hotelu  „Mały Rzym„ i  w Hotelu „Grodzki” oraz  Apartamenty i pokoje „U Dorotki ” , w których można dokonać rezerwacji  i uzyskać zniżkę podając hasło „Sandomierska Marmolada – Zjazd Absolwentów”.  Jednocześnie informujemy wszystkich zainteresowanych, że   wrzesień jest miesiącem  atrakcyjnym dla turystów odwiedzających nasze miasto i w  związku z tym  rezerwację noclegów należy dokonać dużo wcześniej!

Dane kontaktowe:

Hotel „Mały Rzym”  Sandomierz ul. Okrzei 9 ,  telefon: 535 449 090, recepcja@malyrzym.pl

Hotel „Grodzki” Sandomierz, A. Mickiewicza 38, telefon: 15 832 24 23, 517 810 066,    e-mail: hotelgrodzkisandomierz@gmail.com

Apartamenty i pokoje „U Dorotki” Sandomierz 11-go Listopada 29, telefon: 880 179 663, info@noclegsando.pl .

Szanowni Absolwenci!

       W wrześniu 2022 roku Zespół Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich im. Komisji Edukacji Narodowej w Sandomierzu – Słynna Sandomierska „Marmolada” obchodzi swoje 75 urodziny. Z tej okazji 30.09 -1.10.2022r. organizujemy Zjazd Absolwentów. Po tym trudnym dla nas wszystkich czasie  nadarza się więc okazja do spotkania i wspomnień po latach. Bardzo liczymy na Waszą obecność. Mamy również wielką prośbę o przekazanie informacji o Zjeździe swoim koleżankom i kolegom. Organizatorzy Jubileuszu – ZSGiH oraz Stowarzyszenie Klub Sympatyków Szkoły „Sandomierska Marmolada”  dołożą wszelkich starań aby kolejny już zjazd Absolwentów Naszej szkoły na długo został w Waszej pamięci.Wszystkich zainteresowanych absolwentów prosimy o kontakt z Komitetem Organizacyjnym za pośrednictwem  poczty e-mail jubileuszu : jubileusz75@www.zsgih-sandomierz.pl  lub telefonu: 158-322-243 (sekretariat szkoły).  FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY na stronie internetowej  szkoły: www.zsgih.sandomierz.pl . Więcej informacji  już wkrótce min. program zjazdu.

 Komitet Organizacyjny

Program Jubileuszu 75-lecia

Zespołu Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich w Sandomierzu

 w dniach 30 IX-01.X 2022 r.

 

Piątek – 30 września 2022r.

Od godz. 800 – rejestracja uczestników zjazdu w recepcji szkoły 

1000 –  Msza Święta w Kościele św. Józefa w Sandomierzu

1200 –  Uroczyste otwarcie Jubileuszu

  • nadanie auli szkolnej imienia „Technikum Przetwórstwa Owocowo -Warzywnego  „ Sandomierska Marmolada” i uroczyste odsłonięcie tablicy pamiątkowej
  • okolicznościowe referaty
  • wystąpienia zaproszonych gości
  • wyróżnienie najstarszych absolwentów dyplomami
  • program artystyczny

1400  –  Uroczysty obiad dla uczestników Jubileuszu

1500  –  Zapalenie zniczy na grobach zmarłych nauczycieli przez delegacje   absolwentów

1600 –  Spotkania roczników absolwentów w klasach

2000 – Bal absolwentów i uczestników Jubileuszu w Hotelu „Mały Rzym”

Sobota – 1 października 2022r.

900 – spotkania w grupach koleżeńskich, zwiedzanie miasta

1200 – oficjalne uroczyste zakończenie Jubileuszu         

 

Wpisowe na  część oficjalną: 120.00zł.

Konto Jubileuszu: Klub Sympatyków Szkoły „Sandomierska Marmolada”

Nr rachunku:  82 9429 0004 2001 0002 2099 0005

Komitet Organizacyjny

Skip to content