Wycieczka do Warszawy
W dniach 25-27 maja 2026r. uczniowie klasy 3 LO i 2 LO wraz z opiekunami p. Adamem Krakowiakiem i Rafałem Chmurą uczestniczyli w wycieczce patriotycznej do Warszawy w ramach projektu „Poligon przyszłości – manewry wiedzy i umiejętności”.Uczniowie w ramach wyjazdu zwiedzali m.in. Krakowskie Przedmieście , Muzeum Powstania Warszawskiego , Muzeum Wojska Polskiego oraz Muzeum Katyńskie.…
Dowiedz się więcej
