ul. Wojska Polskiego 22, 27-600 Sandomierz

Akcja charytatywna „Szlachetna Paczka”.

Społeczność sandomierskiej Marmolady włączyła się w ogólnopolską akcję „Szlachetna Paczka”.

Uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły, rodzice ale również sympatycy Marmolady przygotowali zbiórkę artykułów spożywczo-chemicznych oraz odzieży dla wybranej rodziny. Na terenie szkoły zorganizowano również kiermasz ciast i ciasteczek, z którego dochód został przeznaczony na wsparcie akcji. Uczniowie dobrowolnie ale także w ramach zajęć szkolenia praktycznego pod czujnym okiem pani Edyty Młodochowskiej oraz Marty Bator przygotowali słodkości. Projekt na terenie szkoły koordynowały klasy I TH, II LO oraz III B wraz z wychowawcami, p. Anną Stefaniak, p. Lucyną Krakowiak oraz p. Edyta Młodochowską.

Włączając się w akcję uczniowie wzięli udział w cennej lekcji o empatii i otwartości na drugiego człowieka.

Pamiętajmy, że warto pomagać!

Wszystkim Uczniom, Rodzicom i Nauczycielom serdecznie dziękujemy za włączenie się do akcji.Dzięki Waszej hojności udało nam się spełnić wszystkie potrzeby rodziny, a nawet zrealizować ich skromne marzenia.

Galeria zdjęć z wydarzenia znajduje się tutaj

 

Skip to content