ul. Wojska Polskiego 22, 27-600 Sandomierz

Dzień promocji LO w ZSGiH im. KEN w Sandomierzu

Dnia 22 marca 2022r. w Zespole Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich im. KEN w Sandomierzu zorganizowany został Dzień Promocji Liceum Ogólnokształcącego. Naszą szkołę odwiedziły liczne grupy ósmoklasistów wraz z opiekunami ze szkół podstawowych miasta i powiatu. Uczniowie mieli szansę zapoznać się z kierunkami kształcenia w naszym liceum oraz wzięli udział w warsztatach z pierwszej pomocy oraz z obsługi broni. Punktem kulminacyjnym był pokaz musztry paradnej oraz sprawności fizycznej. Wszelkie pokazy oraz warsztaty cieszyły się dużym zainteresowaniem. Wielu uczniów miało szansę rozwiać swoje wątpliwości co do wyboru szkoły ponadpodstawowej. Pokazom przyglądał się również wicestarosta sandomierski, pan Paweł Niedźwiedź.

Dziękujemy gościom za liczne przybycie i zapraszamy w mury Marmolady od września 2022.

Skip to content