ul. Wojska Polskiego 22, 27-600 Sandomierz

Klasy VIII w Hotelu Anna

06.2022r.  na zaproszenie Hotelu „Anna” w Tarnobrzegu, ósmoklasiści – przyszli uczniowie  Technikum Hotelarskiego  uczestniczyli w zajęciach praktycznych , poznając swój przyszły zawód „ u samego źródła”. Pomagali im oczywiście nasi  uczniowie z  klasy II TH. Specyfikę pracy w hotelu przybliżyła młodzieży właścicielka hotelu Pani Anna Weryńska. Uczniowie zwiedzili hotel, poznali dział recepcji i dział służby pięter, uczyli się składać serwetki i poznali zasady nakrywania stołu. W rozsypance wyrazowej szukali wyrazów związanych z zawodem Technika Hotelarstwa. Uczestnicy projektu mieli również możliwość uczestniczenia w mini kursie dekoracji deserów, który dla nich przygotowała Pani Aleksandra Weryńska – Gil. Było cudnie i bardzo , bardzo smacznie! Podsumowanie projektu to wspólne zdjęcie i  grill przygotowany przez właścicieli hotelu.  Ósmoklasiści ! Było  miło  z  Wami się spotkać i poznać ! Do zobaczeniana na  szkolnych  korytarzach tuż po wakacjach!

Dziękujemy i jesteśmy bardzo wdzięczni   Pani Annie Weryńskiej za umożliwienie realizacji tego projektu w Hotelu „Anna”.

Skip to content