ul. Wojska Polskiego 22, 27-600 Sandomierz

Obchody Święta NIEPODLEGLOŚCI

Jak co roku społeczność MARMOLADY uroczyście obchodziła Święto Niepodległości Polski. W przeddzień rocznicy – 10 listopada (w piątek), w auli szkolnej odbyło się uroczyste spotkanie Dyrekcji,  nauczycieli i uczniów szkoły, uświetnione programem  artystycznym, nawiązującym do historii Polski. Uroczystość zaszczycił swoją obecnością ppłk Janusz Głodkowski – szef Wojskowego Centrum Rekrutacji w Sandomierzu. Dyrektor Bogusława Chruściel podziękowała szkolnym artystom, szczególnie członkom Chorągwi Rycerstwa Ziemi Sandomierskiej za barwne widowisko, wspólnie z uczniami nagrodziła gromkimi brawami opiekunów – reżyserów programu; katechetkę Katarzynę Sowę i Zuzannę Gradzińską.  Społeczność szkoły – nauczyciele i uczniowie włączyli się również do ogólnopolskiej akcji SZKOŁA DO HYMNU. W sobotę, 11 listopada 2023r., młodzież z wychowawcami licznie uczestniczyła w miejskich obchodach Święta Niepodległości, godnie świadcząc o patriotyzmie.

Skip to content