ul. Wojska Polskiego 22, 27-600 Sandomierz

Obóz szkoleniowy klasy 2 LO w Bieszczadach

27.05.2022 uczniowe klasy II LOp wrócili z obozu szkoleniowego w Bieszczadach.

Podczas obozu nabyli wiele umiejętności praktycznych jak i teorii, m.in. zjazd na linie z mniejszych oraz większych wysokości; 3 metodami, zajęcia z postaw strzeleckich z bronią krótką i długą, zajęcia z taktyki ,,Czarnej i Zielonej”, a także formowania szyków bojowych, zabezpieczania budynków, przejmowania budynków czy transportu rannych w różnych warunkach. Nasi uczniowi uzyskali wiedzę od wspaniałych instruktorów, którzy każde zajęcia prowadzili w miłej atmosferze. Uczniowie mieli także okazję wziąć udział w grze paintball, która sprawiła im wiele radości. Oprócz zajęć teoretycznych i praktycznych mieli także czas wolny, który spędzali na odpoczynku przy wspólnych ogniskach i zabawach. Atmosferę ocieplili także nasi opiekunowie profesor Artur Dziewulski i profesor Jarosław Żuliński, którzy dopilnowali, aby nasi uczniowie wrócili do swoich domów cali i zdrowi. Ostatni dzień klasa podczas zajęć taktycznych odbyła zimną kąpiel w pełnym umundurowaniu i z bronią w rzece. Odbyli oni także wycieczkę na Zaporę w Solinie. Uczniowie mają fantastyczne wspomnienia, które uchwycili na zdjęciach! Zobaczcie sami!

Fotorelacja : LINK

Skip to content