ul. Wojska Polskiego 22, 27-600 Sandomierz

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej – etap szkolny

W dniu 27 marca 2023 roku został zorganizowany etap szkolny Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Uczniowie musieli wykazać się wiedzą z zakresu ochrony przeciwpożarowej, ochrony ludności i środowiska, ratownictwa i sprzętu pożarniczego oraz historii i tradycji ruchu strażackiego. Do etapu szkolnego zgłosiło się czworo uczniów:

  1. Julia Zając kl. IV LOP
  2. Bartłomiej Mazurek kl. III LOP
  3. Wiktor Kaczmarczyk kl. IV HŻP
  4. Bartłomiej Sypek kl. IV HŻP

W wyniku przeprowadzonego testu na I miejscu uplasował się Bartłomiej Mazurek, II miejsce zajął Wiktor Kaczmarczyk. Obydwaj uczniowie zakwalifikowali się do epatu gminnego konkursu, który odbędzie się 30 marca w Szkole Podstawowej nr 4 im. J. Iwaszkiewicza w Sandomierzu.

Gratulujemy wszystkim uczniom udziału w turnieju, a uczniom reprezentującym naszą szkołę życzymy sukcesów na etapie gminnym.

 

Organizator: Adam Krakowiak

Skip to content