ul. Wojska Polskiego 22, 27-600 Sandomierz

Pilny komunikat dla Absolwentów

Kochani Absolwenci!

Dokładnie za 15 dni tj. 30 września 2022 roku spotkamy się w Naszej szkole – Sandomierskiej „Marmoladzie” na Zjeździe Absolwentów  z okazji Jubileuszu 75-lecia Szkoły. To dzięki Wam, podczas wspólnego spotkania ożyje czas młodości i ludzi, z którymi byliśmy związani emocjonalnie. Wspólnie będziemy „przytulać wspomnienia” z naszymi nauczycielami, wychowawcami, koleżankami i kolegami.

Komitet Organizacyjny bardzo serdecznie dziękuje wszystkim za zgłoszenie udziału w Zjeździe( na dzień 15 września jest 180 osób, a udział w balu zadeklarowało 83 osoby). Jest to liczba niezbyt satysfakcjonująca nas organizatorów. Tych niezdecydowanych serdecznie jeszcze zapraszamy.

W dniu 19 września 2022r. zamykamy ostateczną  listę zgłoszeń.

Do tego dnia prosimy  również o dokonanie wpłaty  na konto Jubileuszu:

Klub Sympatyków Szkoły „Sandomierska Marmolada”  Nr rachunku:  82 9429 0004 2001 0002 2099 0005                      

Dziękujemy Wam również za pomoc w przygotowaniu jubileuszu, liczne telefony  i ciepłe słowa o naszej szkole, takiej jedynej szkole w Polsce oraz za cudowne zdjęcia jakie nam przysyłacie. Oglądając je „łza się w oku kręci”.

Serdeczne podziękowania składamy naszym Absolwentom – darczyńcom.

Liczymy na dalsze wsparcie naszego wspólnego  przedsięwzięcia , jakim jest Jubileusz 75-lecia Sandomierskiej „Marmolady ”. Będziemy państwu wdzięczni za każdą kwotę.

Z poważaniem

Urszula Chabel

Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego

Obchodów 75-lecia Jubileuszu Szkoły

Skip to content