ul. Wojska Polskiego 22, 27-600 Sandomierz

Sukces uczniów na etapie gminnym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

Dnia 31 marca 2022r. w Szkole Podstawowej nr 4 odbył się etap gminny Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. W turnieju wzięło udział 21 uczniów ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu Sandomierza. Naszą szkołę reprezentowali Bartłomiej Mazurek z klasy II LO oraz Patryk Borowski z klasy III LO. Uczniowie wykazali się bardzo dużą wiedzą z zakresu pożarnictwa, sprzętu gaśniczego, przepisów przeciwpożarowych, ochrony środowiska, udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Ostatecznie Patryk Borowski zajął II miejsce, a Bartłomiej Mazurek I miejsce dające awans do kolejnego etapu turnieju na szczeblu powiatowym.

Gratulujemy naszym uczniom a Bartkowi życzymy udanego występu w następnym etapie.

 

Opiekun: p. Adam Krakowiak

 

Fotorelacja z tego wydarzenia jest dostępna na naszym Facebooku

Skip to content