ul. Wojska Polskiego 22, 27-600 Sandomierz

Swój wizerunek w Social Mediach – warsztaty z MCK Sandomierz

13 czerwca doradca zawodowy z MCK Sandomierz: Angelika Koc- w ramach Akcji „Lato z OHP” zorganizowała spotkanie dla uczniów z kl 1 i 2 technikum z ZSGiH w Sandomierzu, by przed wakacjami poruszyć temat social mediów tak popularnych wśród młodzieży. Celem spotkania było poruszenie problematyki : Jak kształtować profesjonalny wizerunek w social mediach ? Jakich treści nie powinno się publikować w social mediach ? Tak by w przyszłości być wiarygodnym kandydatem do pracy i nie zepsuć sobie reputacji. Okres wakacji sprzyja aktywności na świeżym powietrzu, różnym wypadom, przygodom, spotkaniom ze znajomymi. Młodzież często bezrefleksyjnie zamieszcza całą fotorelację na swoich spersonalizowanych kontach na portalach społecznościowych. Dzisiejsze warsztaty miały na celu uświadomienie młodym ludziom, że w ten sposób kształtują swój wizerunek w Internecie więc warto to robić świadomie.

Skip to content