ul. Wojska Polskiego 22, 27-600 Sandomierz

Szkolny konkurs na kartę świąteczną

stroik świąteczny

Mimo Covidowych perturbacji, udało nam się przeprowadzić coroczny konkurs na Świąteczna Kartkę Bożonarodzeniową. Tegoroczna edycja okazała się wielkim sukcesem dając pole do popisu i ujawniając talenty artystyczne w naszej szkole. Komisja w składzie: pani Lucyna Krakowiak i pani Agnieszka Gibbon miały niemały problem z wyłonieniem zwycięskich prac. Dało to nam wiele satysfakcji, radości i napawa dumą.

Oto zwycięzcy:

Język angielski

1. Nowak Aleksandra kl: 3 GTH

2. Emilia Obara kl: 4TŻ.

3. Misiur Weronika kl:3 PTŻ

wyróżnienia:

1. Brzezińska Wiktoria kl: 3GTH

2. Narewska Julia kl: 4TH

3. Joniec Agnieszka kl: 4TŻ

4. Ewelina Łukaszek kl: 4TŻ

5. Olga Szymańska kl: 4TŻ.

Język niemiecki

1. Brzezińska Wiktoria kl: 3TH

2. Obara Emilia kl: 4TŻ

3. Danielewicz Agnieszka kl: 3PTH

wyróżnienia:

1. Pocheć Igor kl: 2PLO

2. Joniec Agnieszka kl: 4TŻ

3. Łukaszek Ewelina kl: 4 TŻ

Dziękujemy pani Marzenie Miękinie i Annie Stefaniak za pomoc w organizacji konkursu.

Tradycyjnie po zakończeniu konkursu uczniowie przekazują wykonane prace nauczycielom i pracownikom szkoły wraz ze świątecznymi życzeniami. Zachęcamy do podziwiania naszej galerii oraz życzymy dużo dobrego na ten czas oraz na nadchodzący Nowy Rok. Niech się darzy!

Organizatorzy: p. Agnieszka Gibbon, p. Lucyna Krakowiak

kartki na stole
Skip to content