ul. Wojska Polskiego 22, 27-600 Sandomierz

Udział w Dniach Otwartych zorganizowanych przez Filię UJK w Sandomierzu.

W dniu 13.03.2023  uczniowie klasy 1 TH pod opieką p. Anny Stefaniak oraz p. Małgorzaty Michalczuk  wzięli udział w Dniach Otwartych na kierunku kosmetologia  zorganizowanych przez Filię UJK w Sandomierzu.
Podczas spotkania wykładowcy oraz studenci przybliżyli młodzieży jak wygląda nauka na tym kierunku oraz praca w zawodzie kosmetologa.  Młodzież uczestniczyła również w pokazie zabiegów kosmetycznych. Na uczniów czekał także quiz z nagrodami. Dzień Otwarty zakończył się  wykładem: „Kosmetologia to nie tylko pielęgnacja skóry”, który poprowadziła dr Mariola Mendrycka.
Serdecznie dziękujemy pracownikom uczelni za miłe przyjęcie oraz przeprowadzenie zajęć z naszymi uczniami.

Skip to content