ul. Wojska Polskiego 22, 27-600 Sandomierz

Warsztaty kulturowe w ramach Projektu „Irlandia w Szkole”.

W dniu dzisiejszym uczniowie kl. IV LO wzięli udział w warsztatach kulturowych online przeprowadzonych przez p. Justynę Schramm z Fundacji Kultury Irlandzkiej z siedzibą w Poznaniu. Zajęcia odbyły się pod nazwą: Irlandia w pigułce.
Podczas zajęć uczniowie mieli okazję poznać najciekawsze miejsca, tradycyjne jedzenie, symbole oraz inne ciekawostki dotyczące Zielonej Wyspy.
Celem spotkania było promowanie kultury irlandzkiej jak również poszerzanie wiedzy uczniów na temat krajów anglojęzycznych. Spotkanie to odbyło się w ramach projektu Irlandia w Szkole. Bardzo dziękujemy za interesujące spotkanie i z niecierpliwością czekamy na kolejne warsztaty.
Szkolni koordynatorzy projektu: p. Anna Stefaniak oraz p. Jarosław Żuliński.

Skip to content