ul. Wojska Polskiego 22, 27-600 Sandomierz

Współpraca w ramach projektu „Deutsh Plus”

Od 2019 roku nasza szkoła bierze udział w projekcie #DeutschPlus wspierającym szkoły w działaniach na rzecz języka niemieckiego. W ramach sieci 200 szkół w Polsce zyskaliśmy możliwość wymiany doświadczeń i wsparcia prowadzonych przez nas działań. Projekt „Deutsch Plus” został objęty patronatem ambasady Niemiec w Warszawie. Uczestnictwo w programie pozwala naszym uczniom na udział w różnych ogólnopolskich konkursach, stwarza im możliwość do kontaktu z żywym językiem poprzez uczestnictwo w lekcjach bądź warsztatach prowadzonych przez obcojęzycznych aktywistów. Bez wątpienia wpływa również na podniesienie motywacji uczniów do nauki języka niemieckiego. Z przyjemnością informujemy, iż udało nam się pozyskać materiały do nauki języka niemieckiego (m. in. puzzle, quizy, plakaty, karty obrazkowe, gry: memory oraz domino), które znajdą swoje zastosowanie podczas zajęć w nowoczesnej pracowni językowej w naszej szkole.

Skip to content