ul. Wojska Polskiego 22, 27-600 Sandomierz

Wyniki konkursu na aranżację stołu „Co nam w duszy gra”

Tuż przed Świętami Wielkanocnymi rozstrzygnięto konkurs szkolny na aranżację stołu  do tematu muzycznego  ”Co nam w duszy gra”. Przez siedem dni goście zwiedzający wystawę mogli oddać swój głos na wybraną aranżację. Wszystkie stoły bardzo się podobały. Na podsumowaniu projektu obecni byli Starosta Sandomierski Marcin Piwnik, który objął honorowy patronat nad wystawą ,  Zastępca Burmistrza Sandomierza Janusz Stasiak oraz Naczelnik Wydziału Oświaty i Promocji Janusz Suszyna. Goście wręczyli nagrody zwycięzcom tegorocznej edycji konkursu, wszystkim autorom serdecznie  pogratulowali   oraz wpisali się do księgi pamiątkowej . Pan Starosta obiecał również wydanie Albumu  z okazji Jubileuszu „Urody Stołu” .

Wyniki konkursu:

 • I miejsce
  • kl. III HŻp aranżacja do piosenki K. Krawczyka „Chciałem być” Wiktor Kaczmarczyk, Bartek Sypek, Martyna Warzocha, Joanna Śliwińska
  • –  kl. II HŻ aranżacja do  ludowej piosenki ukraińskiej Wiktoria Woloshyn, Katarzyna Hamowa, Yuliia Hrytsai
 • II miejsce
 • III miejsce
  • kl. III HŻg aranżacja do piosenki z filmu „ Piękna i Bestia” Oliwia Boćkowska, Wiktoria Smagieł, Iza Wójcicka, Zuza Wójcicka, Aleksandra Dębowska 
  • kl. III HŻp  aranżacja do melodii z filmu „Myszka Miki” Julia Paniv, Krystyna Leśniowska, Olena Petriv, Sophia Hubych
  • kl. III HŻg  aranżacja do  piosenki „Maja” Zbigniewa Wodeckiego Patrycja Śmiech, Wiktoria Wójcik, Kinga Dąbrowska, Ewelina Nowińska

Wyróżnienie dla klasy III HŻg za aranżację stołu do  piosenki z filmu  „Shrek”

Gratulacje dla autorów wszystkich 20 pomysłowych aranżacji XXV wystawy z cyklu Urody Stołu.  Jak mówili zwiedzający: „Po raz kolejny rozwijacie naszą wyobraźnię  tą wystawą, która  jednocześnie cieszy i inspiruje!”

Tegoroczne nagrody ufundowali: Starostwo Powiatowe w Sandomierzu, Urząd Miejski w Sandomierzu, Klub Sympatyków Szkoły ”Sandomierska Marmolada” oraz Zespół Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich. Serdecznie dziękujemy!

Więcej zdjęć na stronie Starosto Powiatowe Sandomierz- aktualności 

Skip to content