ul. Wojska Polskiego 22, 27-600 Sandomierz

Ach , te baby!  MARMOLADA  w przedświątecznych klimatach.

We wtorek, 26 marca 2024 roku w  szkole odbyły się kolejne Wielkanocne warsztaty gastronomiczne z cyklu „Łowcy smaków”, tym razem z  udziałem władz samorządowych. Gościliśmy p. Pawła Niedźwiedzia – wicestarostę powiatu sandomierskiego, p. Marcina Marca – Burmistrza Miasta Sandomierz, p. Waldemara Goska – kuratora, także uczniów Szkół Podstawowych nr 1 i 4 z Sandomierza oraz z Dwikóz i Sokolnik. Wszyscy – bez wyjatku, włączyli się do przygotowania potraw i ciast wielkanocnych. Spotkanie zakończyło się degustacją sporządzonych potraw: żurku, białej pieczonej kiełbasy, jaj faszerowanych, tokarek z szynki, sałatek. Wśród  wielkanocnych smakołyków  po raz kolejny królowały  BABY, BABKI, BABECZKI o różnych smakach. Największym  uznaniem cieszyła sie pyszna babka pomarańczowa.  Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy ❤️  Dyrektor szkoły Bogusława Chruściel szczególne podziękowania skierowała do władz i mediów, którzy poprzez swoją obecność i zaangażowanie wspierają działania promocyjne szkoły.

Skip to content