ul. Wojska Polskiego 22, 27-600 Sandomierz

Forum Marek Własnych

W dniu 15 listopada młodzież klas II Technikum żywienia i usług gastronomicznych i III branżowej szkoły I stopnia wraz z nauczycielami ( B. Chruściel, E Łukaszek, G. Siemaszek, A. Łuczak, U. Chabel, M Bator, E. Młodochowska oraz R. Chmura) uczestniczyła w FUTURE PRIVATE LABELS EXPO Targi Marek Własnych w Kielcach. Uczestnicy spotkania wzięli udział w sesji plenarnej, prezentacjach i warsztatach. Udział młodzieży z ZSGiH w Targach był dzięki zaproszeniu przez p. Marka Marca absolwenta szkoły i obecnie właściciela Grupy Ewa Bis Sp. Z. o. o. Na Forum uczestnicy zostali zapoznani z rysem historycznym i znaczeniem marek własnych w biznesie. Podczas panelu dyskusyjnego przedstawione zostały wyzwania jakie stoją przed produkcją i sprzedażą marek własnych. Natomiast warsztaty pozwoliły młodzieży uzyskać odpowiedź na pytanie czy warto planować przyszłość oraz jak ważne są negocjacje i na co warto zwrócić uwagę. Wszystkie prezentacje przyciągnęły uwagę uczestników spotkania.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia: LINK

Skip to content