ul. Wojska Polskiego 22, 27-600 Sandomierz

IX Kongres Bezpieczeństwa Żywności

Po raz kolejny nasi uczniowie wraz z nauczycielami będą mieli okazję uczestniczyć w IX już Kongresie Bezpieczeństwa Żywności w Warszawie.

W ramach wydarzenia odbędzie się konferencja obejmująca m.in. udział:

– w ciekawych prelekcjach i panelach dyskusyjnych dotyczących najnowszych potrzeb firm w zakresie innowacji w sesjach: certyfikacja, przedsiębiorca a opakowanie, zaopatrzenie w wodę/higienę, oleje roślinne.

– w prezentacjach produktów, usług i rozwiązań technologicznych ukierunkowanych na rozwój innowacji produktowych

 

Formuła hybrydowa

Kongres Bezpieczeństwa Żywności, Kongres Logistyczny, Kongres Produkcji Podstawowej i Kongres Ekspansywnych Eksporterów odbywają się równolegle – w tym samym dniu, w tym samym miejscu. Dzięki czemu uczestnicy poszczególnych Kongresów mają możliwość wzięcia udziału we wszystkich organizowanych  wydarzeniach branżowych.

 

Zapraszamy do logowania się na stronie https://foodcongress.org/

Skip to content