ul. Wojska Polskiego 22, 27-600 Sandomierz

Szkolny dzień pierwszoklasisty

Dnia 4 listopada odbył się w naszej szkole Dzień Pierwszoklasisty, na który z niecierpliwością czekali nasi nowi koledzy i koleżanki. Cała impreza została zorganizowana właśnie dla nich.

 

W tegorocznych zmaganiach wzięli udział uczniowie pięciu klas pierwszych. Młodzież rywalizowała ze sobą w różnorodnych konkurencjach sportowych, gastronomicznych  oraz hotelarskich. Rozwiązywali również quiz o szkole oraz mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności wokalnych oraz tanecznych w konkurencji „talent show”.

Każda klasa wykazała się kreatywnością i znakomicie poradziła sobie z poszczególnymi zadaniami. Każda konkurencja była punktowana. Jury w składzie p.dyrektor Ewa Jedlińska, p. Małgorzata Michalczuk, p. Marta Sykucka, s. Katarzyna Sowa, p. Adam Krakowiak oraz przewodnicząca SU Kinga Wudz nie miało łatwego zadania. W ogólnej klasyfikacji  zwyciężyła klasa  1 Liceum Ogólnokształcące. Drugie miejsce zajęła klasa 1Technikum Hotelarskie, trzecie –  klasa 1 Technikum Żywienia. Za udział i zaangażowanie dziękujemy również kl. 1 Branżowej Cukiernik oraz 1 Branżowej Kucharz. Podczas imprezy nie zabrakło również wspólnych tańców w rytmie disco!

Zapraszamy również do obejrzenia zdjęć z wydarzenia na platformie Google Drive

Tak się bawi, tak się bawi MARMOLADA!!!

Skip to content