ul. Wojska Polskiego 22, 27-600 Sandomierz

Konkurs recytatorski z języka angielskiego

W środę 20 kwietnia odbyła się I edycja Konkursu Recytatorskiego z Języka Angielskiego dla Szkół Ponadpodstawowych zorganizowana przez Filię w Sandomierzu UJK w Kielcach we współpracy z Zespołem Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich w Sandomierzu. Konkurs odbywał się pod patronatem honorowym JM Rektora UJK, prof. dr hab. Stanisława Głuszka oraz Starosty Powiatu Sandomierskiego, Marcina Piwnika. W konkursie, składającym się z dwóch etapów wzięło udział 28 uczniów reprezentujących szkoły z Sandomierza, Tarnobrzega, Stalowej Woli, Kraśnika, Opatowa, Małogoszczy oraz Jędrzejowa.

Wielkie brawa dla Alicji Bilskiej z klasy III THP oraz Martyny Pileckiej z klasy I LO, które zakwalifikowały się do etapu finałowego konkursu 

Wydarzenie zostało uatrakcyjnione również występami artystycznymi utalentowanych uczniów, studentów i nauczycieli z zaprzyjaźnionych ze sobą szkół, ZSGiH oraz Filii w Sandomierzu, w tym ucznia Oskara Jurysia kl.IV Technikum Hotelarskiego.

Współorganizatorem konkursu była p. Marzena Miękina. Uczniów do konkursu przygotowywała p. Anna Stefaniak.

Skip to content