ul. Wojska Polskiego 22, 27-600 Sandomierz

Misja październikowa w ramach projektu „Emp@tyczna Klasa”

W ramach projektu Emp@tyczna klasa uczniowie klasy I TH oraz 2 LO wzięli udział w akcji „Tydzień Empatii”. 

💚 Młodzież uczestniczyła

w warsztatach poruszających kwestię empatii. 

Pracując metodą projektu uczniowie wykonali piękne plakaty ilustrujące skojarzenia związane z empatią. 

💚 Na podstawie obejrzanych prezentacji,  filmów oraz usłyszanych historii uczniowie w jeszcze większym stopniu zaznajomili się z pojęciem empatii oraz wykorzystali  zdobytą wiedzę w praktyce.

W symboliczny sposób „wchodzili w czyjeś buty”, co pozwoliło nie tylko odpowiedzieć sobie na pytanie, czy potrafię być empatycznym człowiekiem, ale wywołało również żywą dyskusję i skłoniło do refleksji.

💚 W ramach Tygodnia Empatii włączyliśmy się także w akcję pomocy na rzecz Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Nasi uczniowie  we współpracy z Samorządem Uczniowskim z wielkim zaangażowaniem uczniowie zbierali naklejki, które zostaną wymienione na pluszaki i z pewnością przyniosą radość dzieciom z Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

Link do zdjęć tutaj

Skip to content