ul. Wojska Polskiego 22, 27-600 Sandomierz

Sukces uczniów naszej szkoły w tegorocznej edycji OTWP: „Młodzież zapobiega pożarom”.

Dnia 30 marca 2023r. w Szkole Podstawowej Nr 4 odbył się gminny etap Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. W turnieju wzięło udział dwóch uczniów naszej szkoły: Bartłomiej Mazurek-uczeń klasy 3 LO i Wiktor Kaczmarczyk z klasy 4 HŻP. Opiekunem uczniów był p. Adam Krakowiak.

👉W wyniku przeprowadzonego testu wiedzy teoretycznej Wiktor Kaczmarczyk zajął piąte miejsce, a Bartek Mazurek uplasował się na miejscu pierwszym, które pretenduje do udziału w etapie powiatowym tego turnieju.

👉Etap powiatowy odbędzie się 21 kwietnia w Chobrzanach.

Gratulujemy naszym uczniom pozytywnych wyników i trzymamy kciuki na dalszym etapie😍

Fotorelacja z tego wydarzenia znajduje się na naszym Facebooku

Skip to content