ul. Wojska Polskiego 22, 27-600 Sandomierz

Szkolny etap Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

W dniu 28.03.2022r. w Zespole Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich im. KEN w Sandomierzu odbył się etap szkolny Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. W turnieju wzięło udział 13 uczniów, którzy musieli wykazać się wiedzą z zakresu ochrony środowiska, dostępnego sprzętu gaśniczego, ogólnych zasad przeciwpożarowych i gaszenia pożarów, pierwszej pomocy, a także znajomości historii i tradycji pożarnictwa. 

Do etapu gminnego, który odbędzie się 31 marca 2022r. w Szkole Podstawowej Nr 4, zakwalifikowało się dwóch uczniów liceum mundurowego: Patryk Borowski III LO oraz Bartłomiej Mazurek II LO.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów 🙂

Opiekun. p. Adam Krakowiak

 

 

Skip to content