ul. Wojska Polskiego 22, 27-600 Sandomierz

Weronika i Bartek pierwszymi stypendystami Klubu Sympatyków Szkoły „Sandomierska Marmolada”

Rok temu , a dokładnie 1 października 2022 roku  podczas  spotkania absolwentów z Zarządem Klubu Sympatyków Szkoły „Sandomierska Marmolada” padła propozycja przyznania Stypendium Absolwenckiego uczniom  Zespołu Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich wyróżniających się w różnych działaniach.

 Z tą fantastyczną inicjatywą wyszli Absolwenci „Sandomierskiej Marmolady” uczestniczący w Jubileuszu 75-lecia Szkoły . W tym roku po raz pierwszy wręczono  dwa stypendia, każde w wysokości 1000,00. Jedno stypendium ufundowali  absolwenci z  rocz. matury 1969, natomiast drugie absolwenci matury 1964,1968 i 1977 roku.Kapituła  pod przewodnictwem absolwenta, prof. nadzw. Zbigniewa Pałachy  ( rocz. matury 1969) przyznała  stypendium Weronice  Misiur uczennicy klasy V Technikum Gastronomicznego oraz Bartłomiejowi  Mazurkowi uczniowi klasy IV Liceum Ogólnokształcącego ( o profilu wojskowym). W uroczystości, która odbyła się 23 października 2023r.  w auli szkolnej wzięli udział absolwenci,  uczniowie ZSGiH, dyrekcja szkoły, nauczyciele oraz zarząd klubu. Dyplomy utalentowanej młodzieży wręczyli przedstawiciele absolwentów  „Sandomierskiej Marmolady”: Wiesława Karczewska – Grabias, Bożena Pałacha, Halina Drozdowska, Zbigniew Pałacha, Bolesław Gradziński. Klub Sympatyków Szkoły „Sandomierska Marmolada” gratuluje wyróżnionym uczniom a naszym absolwentom – darczyńcom dziękuje  za zaangażowanie w życie szkoły i wielkie serce .

 

Serdecznie zapraszamy do przeczytania artykułu na ten temat opublikowanego przez media: Wyjątkowe stypendia wręczono w sandomierskiej „Marmoladzie”. Wiemy kto nagrodził zdolną młodzież

Skip to content