ul. Wojska Polskiego 22, 27-600 Sandomierz

Wycieczka integracyjna kl. II THŻ

W dniu 10.06.2022 uczniowie klasy IITHŻ pod opieką wychowawcy  p. Marty Sykuckiej oraz                  p. Grażyny Siemaszek , wzięli udział w wycieczce rekreacyjno – integracyjnej do Mental  Energy  Arena Sportu w Tarnobrzegu.  Główną atrakcją wycieczki był udział w grze terenowej – paintball, gdzie młodzież pod fachowym okiem instruktora rywalizowała ze sobą podczas gry.

Celem wycieczki była integracja zespołu klasowego, rozwijanie współpracy , propagowanie zasad fair play oraz zdrowej rywalizacji  podczas gry jak również propagowanie aktywnej i bezpiecznej formy spędzania czasu wolnego.

Uczestnicy zabawy zostali zapoznani z regulaminem i zasadami gry w paintball oraz przeszli przeszkolenie dotyczące techniki i taktyki gry.

Dodatkową atrakcją był grill, gdzie młodzież degustowała przygotowane przez siebie smakołyki oraz dzieliła się spostrzeżeniami i wrażeniami z gry. Można było odpocząć w wygodnym leżaku bądź pohuśtać się na hamaku.

Było miło i sympatycznie. Szkoda tylko, że czas tak szybko minął.

Zapraszamy do fotorelacji: LINK

Skip to content