ul. Wojska Polskiego 22, 27-600 Sandomierz

Wycieczka integracyjna klasy 1 LO – Paintball

Dnia 29 marca 2022 roku uczniowie klasy I mundurowej pod opieką wychowawcy p. Lucyny Krakowiak i s. Katarzyny Sowy wzięli udział w wycieczce sportowo – integracyjnej, której główną atrakcją była gra terenowa – Paintball. Celem wycieczki była nie tylko integracja zespołu klasowego, ale przede wszystkim kształtowanie umiejętności pracy w grupie – budowanie teamu, propagowanie zdrowej rywalizacji opartej na zasadzie fair play, upowszechnianie sportu, aktywnego i bezpiecznego spędzania wolnego czasu. Na miejscu przedstawiono uczniom regulamin i zasady gry w paintball. Młodzież została przeszkolona w zakresie poruszania się w terenie, taktyki oraz zasad strzelania z różnych pozycji. Dzięki tej zabawie uczniowie ćwiczyli strategiczne myślenie, a także rozwijali kondycję fizyczną. Na zakończenie wspólnej rywalizacji odbyło się ognisko, w trakcie którego uczestnicy mogli podzielić się swoimi wrażeniami i zdobytym doświadczeniem. Wszyscy wrócili do domu zadowoleni i z planem już kolejnego wyjścia na pole paintballowe.

Opiekunowie: p.  L. Krakowiak oraz s. K. Sowa

Zapraszamy do galerii zdjęć na naszym Facebooku

 

Skip to content