ul. Wojska Polskiego 22, 27-600 Sandomierz

Z wizytą na DNIACH OTWARTYCH w Państwowej Uczelni Zawodowej w Tarnobrzegu

https://drive.google.com/drive/folders/120TKa1R23OH_WBX9XsIFloQsv3urmQDlW dniach 15 i 16 grudnia 2022r. uczniowie klas maturalnych: 4 THŻG i 4LOP z nauczycielami Edytą Łukaszek,  Adamem Krakowiakiem i Arturem Dziewulskim i przedmaturalnych: III LO i IV HŻP  z dyr Bogusławą Chruściel,  Małgorzatą Michalczuk i   Kingą Półgrabią wzięli  udział w dniach otwartych Państwowej Uczelni Zawodowej w Tarnobrzegu. Uczniowie zostali bardzo ciepło przyjęci przez wykładowców i studentów uczelni, którzy przedstawili im ofertę kształcenia,  angażowali również  do różnych konkursów i pokazów. Młodzież  miała  okazję zobaczyć nowoczesną  bazę dydaktyczną uczelni, profesjonalnie  wyposażone pracownie i sale wykładowe, min.,  pracownię psychologiczną, symulatora firmy i inkubatora przedsiębiorczości,  pracownię ratownictwa medycznego, anatomii i fizjologii, pracownię biochemii i mikrobiologii, elektroniczną strzelnicę multimedialną, stół anatomiczny, bibliotekę oraz czytelnię.

Największe wrażenie zrobiły na uczniach zajęcia –  strzelanie z różnego typu broni w elektronicznej strzelnicy symulacyjnej oraz  pokaz technik samoobrony i sztuk walki. 

Uczniowie  otrzymali pełen pakiet informacji o Uczelni, a także odpowiedzi na wszelkie pytania związane ze studiami i procesem rekrutacyjnym, mogli także dowiedzieć się o możliwościach pracy  i dalszego rozwoju po skończeniu edukacji na uczelni.

Z radością spotykaliśmy na uczelni studentów – absolwentów naszej MARMOLADY, którzy z dumą prezentowali osiągnięcia swoich kolegów i koleżanek –  najlepszych studentów tarnobrzeskiej uczelni w Polsce i za granicą,  zachęcając  do studiowania właśnie na tej uczelni.

Naszym uczniom życzymy  najlepszych wyborów życiowych😊

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia pod tym linkiem

Skip to content