ul. Wojska Polskiego 22, 27-600 Sandomierz

Warsztaty językowe online z native speakerem w ramach projektu „Irlandia w Szkole”

W dniu 25. 05.2022 odbyła się niecodzienna lekcja języka angielskiego – warsztaty online przeprowadzone przez Trevora Walsh, native speakera pochodzącego z Irlandii. W zajęciach uczestniczyli uczniowie z klasy 3 THP oraz 3 LOP.

Trevor w porywający sposób opowiadał o swoim państwie. Ponadto w trakcie spotkania uczniowie dowiedzieli się wielu ciekawostek na temat „zielonej wyspy”. Poznali też historię, kuchnię, sport, taniec, muzykę i wiele innych interesujących dziedzin życia Irlandczyków. Trevor wskazywał również na podobieństwa i różnice między Irlandią a Polską oraz zadawał wiele pytań, aby młodzież mogła wykazać się znajomością języka angielskiego. Bardzo interesującą częścią warsztatów było ćwiczenie, podczas którego uczniowie nauczyli się kilku zwrotów po irlandzku. Warsztaty językowe zostały zorganizowane w ramach projektu „Irlandia w Szkole”.

 

Szkolni koordynatorzy projektu: Anna Stefaniak oraz Jarosław Żuliński

Link do filmu z wydarzenia:

LINK

Skip to content